Web design & webové stránky

Redesign stránok alebo nový web do 20 dní? Žiadny problém! Dodáme Vám profesionálny web od A do Z, a to vrátane atraktívnej domény, hostingu, moderného grafického spracovania, ilustračných fotografií, textového obsahu a kompletnej SEO optimalizácie. Každý náš web je pripravený a štandardizovaný na vedenie Google marketingových kampaní.

VZORY MIKROSTRÁNOK:

Stránok v správe

Domén, ktoré vlastníme

Chcete svoju webovú prezentáciu posunúť na vyššiu úroveň?

Túžite po webových stránkach, ktoré by vo všetkých ohľadoch korešpondovali s nárokmi a požiadavkami Vašej firmy? Sú Vaše doterajšie internetové stránky zastarané, pomalé a nevyhovujú potrebám moderných užívateľov? Že áno? V tom prípade neváhajte a zriaďte si nové stránky od spoločnosti NET-SITE:IT s.r.o. v spolupráci so spoločnosťou BEE SITE:ES, a.s.!

Nechajte sa uniesť širokou ponukou a nekonečnými možnosťami grafického spracovania našich moderných a plne responzívnych webových stránok, vďaka ktorým Vám už žiadny zákazník nedokáže odolať. Webové stránky pre Vás kompletne naprogramujeme, oblečieme do originálneho designu a vytvoríme pre ne profesionálny textový obsah, vďaka ktorému rýchlo obsadíte prvé priečky veľkých internetových vyhľadávačov.

Ľahký prístup kedykoľvek a odkiaľkoľvek

Informácie na Vašich stránkach môžete kedykoľvek ľubovoľne editovať prostredníctvom prehľadného a užívateľsky prívetivého redakčného systému.

100% optimalizácie pre chytré zariadenia

Naše stránky sú vysoko responzívne a plne optimalizované na zobrazenie v mobilných telefónoch a tabletoch, vďaka čomu ich chytré zariadenia prosto milujú.

Nadštandardná technická podpora a starostlivosť o Váš web

Súčasťou ponuky je i komplexná technická podpora a servisná starostlivosť nášho IT oddelenia. Volajte a píšte nám – radi za Vás vyriešime akýkoľvek problém!

Zamerané na SEO

Vyhľadávače zbožňujú kvalitný textový obsah a správne umiestené kľúčové slová. Naši copywriteri to dobre vedia a postarajú sa, aby Váš web spĺňal všetky kritériá „Search engine optimalization“.

Detailné štatistiky a merania výkonu

Výkon online marketingu a internetových prezentácií možno dnes merať rovnako tak dobre, ako napríklad počet ubehnutých kilometrov. Naše IT oddelenie zaznamenáva každého užívateľa, každé prekliknutie a každú novú návštevu na Vašom webe. Výsledné čísla Vám prezentujeme v pravidelných a prehľadných štatistikách. S nami máte detailný prehľad o výkone a celkovom dosahu Vášho webu.

Potrebujú Vaše súčasné webové stránky len trochu oživiť?

Potom nie je nič ľahšieho, než zveriť starosť o Váš web do rúk našich profesionálnych webdesignerov a copywriterov, ktorí sa postarajú o jeho všestrannú modernizáciu. Všetky zákazky plníme tak, aby výsledný webový produkt 100% zodpovedal individuálnym predstavám a požiadavkám našich klientov.

Newsletter

Získajte možnosť ľahkého a rýchleho informovania svojich klientov prostredníctvom elektronických správ! Povedzte dosť prácnemu a mnohokrát zdĺhavému uchovávaniu kontaktných adries Vašich zákazníkov – s naším intuitívnym emailingovým systémom Vám hromadné rozosielanie elektronických správ zaberie len pár sekúnd! Aktivujte si modul NEWSLETTER na svojich webových stránkach ešte dnes!