VAŠA OBCHODNÁ AGENTÚRA S GOOGLE PARTNERSTVOM

V súčasnej dobe spravujeme viac než 1.000 aktívnych marketingových kampaní malým a stredným podnikateľom. Sme oficiálnym partnerom spoločnosti Google.

Kampaní za posledných 12 mesiacov

Vytvorených Google účtov

Našou špecializáciou je profesionálny online marketing a propagácia služieb v odboroch stavebníctva, účtovníctva, auto-moto, právo a advokácia. Každý deň spracovávame cez 20 zákaziek adresovaných konkrétnym firmám a živnostníkom. I Vám radi pomôžeme s naštartovaním Vášho podnikania!

Chcete rýchlo a efektívne získať nových klientov? Hľadáte spoľahlivého partnera, ktorý by Vám pomohol s pravidelným a cenovo dostupným rozširovaním Vašej klientskej základne?

Profesionálna a cielená online inzerčná služba je ideálnou voľbou pre podnikateľov, ktorí nechcú investovať státisícové čiastky do rádiových, televíznych či billboardových kampaní. Máme pre Vás niečo omnoho efektívnejšie. Cielená internetová kampaň Google je pre rast Vášho podnikania tým pravým riešením. Inzerciu na Vaše služby a tovar zobrazíme reálnym záujemcom priamo vo Vašom okolí (v okruhu až 25 km).

POZOR! Nejedná sa o žiadnu dopytovú službu, ale o presne mierenú a aktívnu reklamnú kampaň! Každý užívateľ oslovený našou cielenou kampaňou je už zároveň Vaším potenciálnym zákazníkom.