Hľadáte internetovú kampaň a inzerciu, ktorá bude konečne fungovať? Túžite po výraznom zvýšení návštevnosti Vašich webových stránok? Chcete lacnú a napriek tomu efektívnu formu prezentácie Vášho podnikania? Potom ste tu správne. Sme oficiálnymi partnermi spoločnosti Google a špecialisti na marketingové kampane pre malé a stredné firmy. Našou špecializáciou je predovšetkým segment stavebníctva, účtovníctva, auto-moto, právnických služieb a advokácie. Spoločne nájdeme ideálne marketingové riešenie i pre Vaše podnikanie.

Kampaní za minulý rok

Počet zobrazení za minulý mesiac

Počet zobrazení za minulý rok

Naštartujte svoje podnikanie s Google AdWords

Potrebujete zvýšiť tržby v eshope, osloviť zákazníkov vo svojom okolí či preraziť na celosvetový trh? S profesionálne spravovanou PPC kampaňou Google AdWords je to hračka!

Naši marketingoví špecialisti pre Vás v spolupráci so spoločnosťou Google vypracujú detailnú analýzu Vašej doterajšej pozície a obratom Vám navrhnú riešenia priamo na mieru. Dobre pripravená PPC kampaň v prostredí internetového vyhľadávača Google Vám zaistí okamžité oslovenie cieľové skupiny klientov a enormné zvýšenie záujmu o Váš tovar či služby.

Oslovte iba relevantných užívateľov

Vaša inzercia sa vďaka systému kľúčových slov a hesiel zobrazí iba tým užívateľom, ktorí o Vaše služby prejavujú aktívny záujem. Úspešnosť cielenej reklamnej kampane je vďaka tomuto princípu neporovnateľne vyššia, než v prípade bežnej plošnej reklamy!

Inzerujte lokálne i celosvetovo

Princíp cielenej internetovej reklamy umožňuje vďaka vyspelým lokalizačným technológiám osloviť užívateľov v konkrétnych krajinách, regiónoch, mestách či dokonca mestských častiach a jednotlivých uliciach. Záleží len na Vás, v akej oblasti budete svoje služby propagovať.

Chytrá kampaň

PPC reklamná kampaň má tú výhodu, že inzerent spoločnosti Google neplatí za samotné zobrazenie reklamy, ale až za jej prekliknutie (odtiaľ anglická skratka PPC – Pay Per Click). To znamená, že platíte za každého užívateľa, ktorého Vaša inzercia priviedla až na Vaše webové stránky. Avšak pozor! Za jedného privedeného zákazníka sa platia rôzne veľké čiastky – rozdiel spočíva predovšetkým v kvalite samotného inzerátu.

Naši špecialisti dokážu tieto rozdiely efektívne využiť a ušetriť tak v priebehu kampane nemalé finančné čiastky.

Bannerová reklamná kampaň

Spestrite online prezentáciu svojej spoločnosti originálnymi reklamnými bannermi a prilákajte tak pozornosť tisícov potenciálnych zákazníkov z celého sveta! Kvalitná bannerová kampaň je ideálnym riešením pre plošné budovanie dobrého mena Vašej spoločnosti i oslovenie úzko vymedzenej skupiny klientov.

Zabudnite na klišé

Otrepané frázy a nudné grafické spracovanie nie sú náš štýl. Naše interaktívne bannery pútajú pozornosť a vťahujú zákazníkov priamo do deja.

Komplexná bannerová kampaň

Okrem tvorby a optimalizácie bannerov zaistia naši špecialisti i výber vhodného reklamného priestoru, umiestenie bannerov na stránky a detailnú analýzu kampane.

Sociálna sieť a YouTube

Kontextová reklama na sociálnych sieťach a internetovom portáli You Tube je nenahraditeľným doplnkom každej úspešnej online prezentácie. Oslovte milióny ľudí z celého sveta a získajte tak ešte väčšie množstvo zákazníkov. S nami to zvládnete raz-dva!


Za málo peňazí veľa muziky


Presne cielená reklama v prostredí sociálnych sietí je jedným z najmenej nákladných a zároveň vysoko efektívnych spôsobov, ako v krátkom čase osloviť tisíce relevantných zákazníkov.


Individuálny prístup a komplexné riešenie


V rámci profesionálnej správy reklamnej kampane na sociálnych sieťach pre Vás naši špecialisti vytvoria individuálnu marketingovú stratégiu s dôrazom na optimalizáciu návratnosti Vašich investícií. Reklamy budeme cieliť ako na Vašich potenciálnych zákazníkov, tak na kontakty z Vašej databázy a anonymných návštevníkov Vášho webu. Efektivitu reklamy budeme naviac podrobovať neustálym analýzam a prispôsobovať aktuálnym potrebám Vašej spoločnosti.


Reklama na You Tube


V prípade Vášho záujmu pre Vás natočíme profesionálne video snímok, ktorý následne umiestnime do relevantných videí na internetovom portáli You Tube. Pre viac informácií o službe nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.